Увага! Проходить Бета тестування ресурсу, тому будемо чекати на зауваження та пропозиції.
FAMILY LAW CONTRACT BUILDER & VIDEO GUIDE

Сімейне право |


Договіри сімейного права своїми руками (шлюбний договір, розлучення, аліменти, утримання, виховання дітей) з відеоінструкціями для адвокатів, нотаріусів, студентів та підприємств від
Оксани Михальнюк

Вартість на час війни від 69 € до 89 €

Про договори

Швидко

За 1 день можна встигнути:

прослухати відеоінструкції до всіх 6 договорів з сімейного права та підготувати свої варіанти.

Доступно

Не треба перенавчатися місяцями, зустрічатися з експертами та слухати нескінченні пояснення по темі і без.

Цивілізовано

Це західний принцип вирішення питань, без лишніх емоцій - цивілізовано, все виклавши на бумазі.

Просто

Нічого складного. Просто берете макет договору (іде разом з курсом), диветесь відео і заповнюєте свій власний договір

Якісно

За основу взято курс лекцій, що викладається на юридичному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка

Актуально

Курс створено у 2021 році, у 2023 оновлені, всі посилання на діючі статті закону, приклади з реальних договорів

Для кого договори з сімейного права

Договори орієнтовані для адвокатів, нотаріусів, студентів бажаючих освоїти сімейне право, підприємців та власників бізнесу.
Студентам


Не зважайте на те, що договірне сімейне право може здатися вам складним та нецікавим предметом. Цей курс може стати корисною основою для майбутнього родинного життя та допоможе вам зрозуміти важливість укладення договорів. Навчайтеся, знайте свої права та забезпечте себе та свою майбутню родину стабільністтю та захистом.

Адвокатам


Шановні колеги!

Якщо ви бажаєте поглибити свої знання та практичні навички у сфері договірного сімейного права, ми радимо вам скористатися нашими готовими договорами. Оксана Михальнюк - це висококваліфікований фахівець з великим досвідом роботи в даній сфері. Запрошуємо вас розвиватися та отримати нові знання з нами.

Підприємці та власники бізнесу

Чи знаєте ви, як правильно захистити своє майно в разі розлучення? Договори з сімейного права допомоуть вам зрозуміти, які заходи можна прийняти, щоб зберегти свої бізнес-інтереси в разі розлучення. Не ризикуйте своїм майном і діловою репутацією - скористайтесь готовими договорами з сімейного права вже сьогодні!

Нотаріусам


Як професіонали у сфері правових послуг, ви знаєте, наскільки важливо мати глибокі знання з договірного сімейного права. Готуйте договори з Оксаною Михальнюк та підвищіть свою кваліфікацію, щоб забезпечити якісні та ефективні послуги своїм клієнтам.

Перелік Договорів. Обирай!

20 років викладання, сотні справ та судових засідань, законотворчі програми, все це доступною мовою у 6 готових договорах з відеоінструкціями по заповненню.

Проста інструкція "зроби за день"

1
Обираєте курси
 • Обираєте курс з найближчою темою для вас..
2
Оплата карткою
 • Під час оплати створюється обліковий запис, з доступом до матеріалів.
 • Після оплати отримуєте листа на
e-mail з Логіном та Паролями.
3
У своєму кабінеті
 • скачуєте приклад договору у ".doc" форматі
 • дивитесь відеоінструкції (4-8 роликів) - це 20-30 хв.
 • читаєте текст для кращого ефекту (якщо потрібно)
 • заповнюєте власний договір відповідно прикладу.
4
Нотаріус
 • Посвідчуєте у нотаріуса створенний власноруч договір.
 • І все.

Результат

Що ж ви отримаєте
 • Вирішення навіть складних сімейних питаннь
  Невирішені питання пьють з нас кров та час роками, до тих пір, поки не залишиться сильніший. У цій боротьбі простою і дієвою зброєю є самостійно оформлений письмовий Договір, який Ви зробите на основі нашого прикладу (Договору) та відеоінструкцій. Яка б складна та заплутана історія не була, Договір дозволяє прописати всі деталі, поетапно фіксуючи на папері, прийнятні для всіх умови. Щоб не було потім: «а ти це не казав», «про це ми не домовлялися» і т.д. За цим самим принципом готуються документи на переговорних процесах між воюючими сторонами у військових та фінансових війнах. Просто там Договори товстіші, а юристи дорожчі. Всі рано чи пізно сідають, прописують, домовляються.
 • Розуміння наслідків обранного шляху з точки зору закону
  От одружуєтесь ви, погоджуєтесь на все за ради коханих, але потрібно усвідомлювати, які зобов'язання покладаються у цей момент Законом на саме Ваші плечі. Або, маючи спільних дітей, Ви поспішно вирішіли кардинально все змінити: на кращу сім'ю, нарешті посвятити собі самому або навпаки - іншим. Що про це говорить закон? Що зобов'язані віддавати дітям, дружині/чоловіку? Що для вас слова "аліменти", "утримання", "поділ майна" та "спільне виховання"?
 • Трансформацію активів та захист майна власників бізнесу
  Іноді для просування вперед необхідно переглянути все те, що має клієнт на цей момент. Наші договори дозволяють провести переформатування для більшої маневреності та свободи, а також захистити сімейне майно від можливого стягнення заборгованності по ризикованих бізнес - кредитах та контрактах.
Клієнти про нас
 • Олена та Олександр
  Студенти юридичного факультету
  Ми були дуже вдячні за допомогу з оформленням шлюбного договору, який був важливим кроком у нашому житті. Інформаційний ресурс Family Helper надав нам відповіді на багато питань та допоміг зрозуміти процес оформлення договору. Ми радимо всім молодим парам, які готуються до одруження, скористатися послугами Family Helper, щоб зробити все правильно та забезпечити майбутнє нашої родини.
 • Петро
  Відомий київський адвокат
  Я, як відомий адвокат, хотів би висловити свою щиру вдячність інформаційному ресурсу Family Helper за допомогу у створенні договорів з сімейного права для моїх клієнтів. Завдяки вашій допомозі я можу бути впевнений, що мої клієнти отримують професійно створені документи, які захистять їхні права і інтереси в сімейних справах. Ваша робота є надійною і професійною, і я з задоволенням рекомендую вас іншим адвокатам і клієнтам. Дякую вам за вашу невтомну працю!
 • Ольга
  Нотаріус в юридичній компанії
  Шановні колеги!
  Я хочу висловити велику подяку за вашу професійну допомогу у оформленні договорів з сімейного права для моїх клієнтів. Ви завжди були надійним та компетентними партнерами, на кого я можу покладатися на 100%. Ваші договори - це знання та досвід, що допомогли вирішувати складні питання та забезпечувати правову захист моїх клієнтів. Я сподіваюся на подальшу співпрацю та рекомендуватиму вас як професійних фахівцтів у сфері сімейного права.
  .
Наша команда
Це ті, хто намагається для вас створити справді цікаві та корисні курси, як необхідні інструменти для повноцінного і щасливого життя.
Записатися на особисту консультацію on-line
Професійна консультація (60 хв.)
Оксани Михальнюк cкладає 500€,
на час військового стану - 350€ (Євро).
Перевірте правильність введених даних.
Ознайомтесь з Політикою конфіденційності.
Made on
Tilda